Workshop - úprava obočí, denní a večerní líčení

Přestože se většina z nás každý den líčí, tak pro mnohé z nás je líčení stále alfa a omegou. Pokud chcete vědět, zda se líčíte správně, co byste mohly ještě vylepšit či změnit, tak je tu pro Vás právě tento workshop.

Ráda bych Vám představila velmi šikovnou a talentovanou vizážistku Dianku, kterou osobně znám a jsem velmi ráda, že pro Babinec workshop udělá. Dianka se specializuje zejména na líčení a účesy pro taneční sport, na svatební líčení a účesy, na denní líčení a večerní líčení. Umí toho ale opravdu hodně.

Obsahem workshopu bude úprava obočí, denní a večerní líčení s prostorem pro Vaše všetečné dotazy.

Úprava obočí - nejdříve Vám Dianka o úpravě obočí něco řekne (jak obočí správně upravit, praktická doporučení ... ) a následně si pod jejím odborným vedením úpravu obočí samy na sobě vyzkoušíte.

Denní líčení - nejdříve Vám Dianka o denním líčení něco řekne (jak vybrat makeup, rtěnku, řasenku, báze ... ) a následně si pod jejím odborným vedením denní líčení samy na sobě vyzkoušíte.

Večerní líčení - o večerním líčení Vám Dianka něco řekne (jak vybrat stíny, nové trendy ... ) a pokud nám zbude čas, tak si i večerní líčení pod jejím odborným vedením samy na sobě vyzkoušíte.

KDY: ve čtvrtek 26. září od 18:30 do cca 21:00 hodin.

!!! CO S SEBOU: kosmetiku, kterou se líčíte + pinzetu + zrcadlo

KDO: vhodné pro ženy jakéhokoliv věku.

CENA: 500 Kč.

Kurzem Vás bude provázet Diana Ziganshina.