Zimní čepice

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Na kurzu si uháčkujeme teplounkou zimní čepici. Bude záležet na vás, zda budete háčkovat čepici pro sebe nebo pro vaše děti a nebo jako dárek pro vaše blízké, známé .... .

Pracovat budeme s měkoučkou přízí Dolphin Baby a předpokládáme, že si barvu příze vyberete sami (záleží ale na tom, kdy se na kurz přihlásíte, abychom stihly přízi objednat). Příze, ze které budete čepici háčkovat, není zahrnuta v ceně kurzu.

Pro absolvování kurzu je potřeba, abyste uměli uháčkovat polosloupek (případně alespoň dlouhý sloupek). 

Vše, co budete potřebovat, bude k dispozici v naší dílně. Pokud ale máte vlastní háčky, na které jste zvyklí, tak si je samozřejmě vezměte s sebou - konkrétně budeme potřebovat háček o velikosti 4-5 mm.

KDY: ve čtvrtek 15. a 22. listopadu 2018 (kurz má 2 lekce) od 18:00 do cca 20:00 hodin.

KDO: kurz je vhodný pro mládež a dospělé všech věkových kategorií.

CENA: 350 Kč včetně materiálu.

Kurzem Vás bude provázet Líba.

Zimní čepice

Neumíte háčkovat, ale rády byste svým ratolestem něco vytvořily?

 Tak neváhejte a přijďte k nám na kurz.

Na kurzu Vás naučíme základy háčkování a z kurzu si odnesete háčkovanou čepičku pro holčičku nebo kluka. Kluci jí budou mít samozřejmě bez volánku.

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit háčkovat. Nemusíte tedy umět vůbec nic, protože vše se naučíte u nás.

Nejdříve se krátce seznámíte s tím, co k háčkování potřebujete. Poté se začnete učit oka, která budete k uháčkování čepičky potřebovat (řetízkové oko a dlouhý sloupek). Vyberete si také barvu příze, ze které pak budete čepičku háčkovat (příze, ze které budete čepičku háčkovat, není zahrnuta v ceně kurzu).  A jakmile budete oka umět, tak se pustíme do háčkování čepičky.

Maximální kapacita: 6 účastníků

KDY: každou středu od 9. května do 13. června od 17:30 do cca 20:00 hodin (celkem 6 lekcí po 2,5 hodinách).

KDO: kurz je určen pro dospělé všech věkových kategorií.

CENA: za lekci 130 Kč - za celý kurz 780 Kč (v ceně kurzu je zahrnut materiál a zapůjčení pomůcek pro výuku háčkování) + cena příze na čepičku.

MOŽNOSTI PLATBY: průběžně za každou lekci, celý kurz, případně jinak (záleží na domluvě).

Kurzem Vás bude provázet Líba.