Háčkujeme medvěda

Umíte krátký sloupek? Chtěli byste si zkusit uháčkovat nějakou hračku, ale sami si na to netroufáte? Tak pak je tento kurz přesně pro Vás, protože pod naším vedení to zvládnete raz dva.

Na kurzu budeme háčkovat krásného a jemňounkého medvěda, který určitě potěší Vaše malé ratolesti, ale radost může udělat i dospělému. 😆 A nebude to žádný prcek - v sedě má cca 37 cm a celý i s nožkama cca 48 cm.

Na kurz je potřeba se přihlásit s dostatečným předstihem, abychom stihly objednat přízi, ze kterého budete medvěda háčkovat a samozřejmě i další materiál. Budeme potřebovat 2 klubka příze jedné barvy, 1 klubko příze druhé barvy a 1 pár bezpečnostních oček. Černá příze a duté vlákno bude k dispozici v naší dílně.

Barvičky příze můžete vybírat zde: www.nasegalanterie.cz/dolphin-baby/

Barvičku bezpečnostních oček můžete vybírat zde: www.nasegalanterie.cz/oci-trpytive/

Háčky budou k dispozici v naší dílně, ale pokud máte svoje háčky, na které jste zvyklí, tak si je samozřejmě vezměte s sebou (budeme potřebovat háček č. 4).

Kurz má pět 2,5 hodinových lekcí (případně + jedna lekce navíc) s tím, že je potřeba něco uháčkovat i doma.

KDY: vždy v pondělí 9. září, 16. září, 23. září, 30. září a 7. října od 18:30 hodin

KDO: vhodné pro mládež a dospělé všech věkových kategorií.

CENA: 250 Kč za jednu lekci (celý kurz 1.250 Kč) včetně výplňového materiálu, příze na sešití a pomůcek + cena příze a bezpečnostních oček.

Kurzem Vás bude provázet Líba.