Háčkujeme opici

Umíte krátký sloupek? Chtěli byste si zkusit uháčkovat nějakou hračku, ale sami si na to netroufáte? Tak pak je tento kurz přesně pro Vás, protože pod naším vedení to zvládnete raz dva.

Na kurzu budeme háčkovat krásnou a jemňounkou opici, která určitě potěší Vaše malé ratolesti, ale radost může udělat i dospělému. 😆 A nebude to žádný prcek - v sedě má cca 36 cm a celá i s nožkama cca 55 cm.

Na kurz je potřeba se přihlásit s dostatečným předstihem, abychom stihly objednat přízi, ze kterého budete opici háčkovat a samozřejmě i další materiál. Budeme potřebovat 4 klubka příze (2+1+1 - na obrázku hnědá, oranžová a růžová) a 1 pár bezpečnostních oček. Příze na sešití a duté vlákno bude k dispozici v naší dílně.

Barvičky příze můžete vybírat zde: Dolphin Baby.

Barvičku bezpečnostních oček můžete vybírat zde: oči třpytivé.

Háčky budou k dispozici v naší dílně, ale pokud máte svoje háčky, na které jste zvyklí, tak si je samozřejmě vezměte s sebou (budeme potřebovat háček č. 4).

Kurz má pět 2,5 hodinových lekcí (případně + jedna lekce navíc) s tím, že je potřeba něco uháčkovat i doma.

KDY: vždy v pondělí 9. září, 16. září, 23. září, 30. září a 7. října od 18:30 hodin

KDO: vhodné pro mládež a dospělé všech věkových kategorií.

CENA: 250 Kč za jednu lekci (celý kurz 1.250 Kč) včetně výplňového materiálu, příze na sešití a pomůcek + cena příze a bezpečnostních oček.

Kurzem Vás bude provázet Líba.