Jaké kurzy nabízíme


Naše kurzy jsou určeny pro dospělé všech věkových kategorií, mládež od 13 do 17 let a děti.

Všechny kurzy se konají v naší dílničce, kterou jsme si samy za pomocí našich blízkých vybudovaly na adrese: Choceradská 3042/20, Praha 4.

Chtěly bychom, aby naše kurzy nebyly jen prostými kurzy či workshopy, ale aby byly hlavně místem, kde se budou lidé setkávat, povídat si, předávat si zkušenosti a aktivně odpočívat. A hlavně také místem, kam se budete rády vracet.

Kurzy pořádáme jak jednorázové, tak i pravidelné a cílem každého kurzu je, abyste si z kurzu odnesly příjemný pocit z času stráveného tvořením, ale hlavně také to, co si samy vytvoříte.

Nabídku kurzů budeme neustále rozšiřovat a pevně věříme, že si u nás každý něco najde. A pokud ne, tak podnětům z Vaší strany se rozhodně nebráníme.

Na kurzech se setkáte s různými technikami (známé i méně známé) a při tvoření budeme pracovat s opravdu různorodými materiály.

Z technik, které bychom určitě do kurzů rády zařadily se můžete těšit na háčkování, korálkování, decoupage (ubrousková technika), tekuté akrylové nalévání, polymerové hmoty, mandaly, macrame, linoryt, falešný (nešitý) patchwork, tekuté malování, marbling, batikování a mnoho dalších.