Ozdobná polévková lžíce pro děti

Přijďte si k nám vytvořit jedinečnou dětskou polévkovou lžíci a udělejte radost vašim dětem. Zaručuji Vám, že děti už nebudou chtít jíst jinou lžící :-) 

Zdobit budeme kvalitní příbory z nerezavějící oceli. A čím se vlastně zdobí? Polymerovou hmotou FIMO, které je zdravotně nezávadná. 

Vše co budeme na kurzu potřebovat bude k dispozici u nás v dílně - 

  • hmota FIMO v nejrůznějších barvách
  • vykrajovátka a tvořítka mnoha tvarů
  • extrudér
  • podložka
  • lžíce - velikost odpovídá dětské polévkové lžíci

Malé seznámení s FIMEM - FIMO je barevná polymerová hmota, která svými vlastnostmi připomíná modelínu. Dá se jednoduše tvarovat, míchat a kombinovat její barvy, vykrajovat, tvořit obrazce a vzory či obalovat kovové předměty. Hmotu je potřeba vytvrdit pečením v troubě, při kterém zachovává tvar i barvu. Po upečení je hmota tvrdá a celkem odolná. V případě lžiček snese i občasné mytí v myčce.

Zdobit lžičky FIMO hmotou jde několika způsoby. Potahování předem připraveným vzorem, potažení jednobarevnou plochou a nebo omotáváním a následným dozdobením. A právě omotávání se naučíme na tomto kurzu. Poté na lžičky vytvoříme jednoduché dětské vzory - kytičky, minnie, autíčko či bagr. Výroba lžiček je také skvělá zábava pro děti samotné. 

KDY: 24. října 2018 od 19:00 hod. Doba trvání cca 1 hodinu.

KDO: vhodné pro mládež a dospělé všech věkových kategorií.

CENA: 250 Kč vč. použitého materiálu.

Kurzem Vás bude provázet Zuzka