Tekuté malování volný styl na plátno 24x30/30x30 cm

Již jste si u nás vyzkoušeli tekuté malování a chtěli byste využít více technik najednou a zaexperimentovat si? Pak je tento kurz jako stvořený právě pro Vás.

Na kurzu si technikou Fluid Acrylic Pouring (tekuté akrylové nalévání), kterou jsme si pojmenovaly jako tekuté malování, vytvoříte nádherný abstraktní obraz plný barev. Technika tekutého malování je nejen naprosto úžasná, ale skvělé je na ní také to, že ji zvládne úplně každý.

"Malovat" bude možné na plátno o rozměru 24x30 nebo 30x30 cm (dle Vaší volby).

Technik tekutého malování (způsobů, jak barvy nalévat) je mnoho a na tomto kurzu budete používat techniku či techniky dle Vaší vlastní volby a samozřejmě budete moci i různě experimentovat (nalévání z více kelímků, rozfoukávání barvy, plynový hořák apod.).

Nejdříve si připravíme vše, co budeme k vlastnímu tekutému malování potřebovat - smícháme akrylové barvy se speciálním médiem. Pak se již pustíme do vlastního tekutého malování a vytvoříme neopakovatelný abstraktní obraz, na kterém se budou jednotlivé barvy prolínat a vytvářet neobyčejné vzory.

Vše, co budete potřebovat, bude k dispozici v naší dílně.

KDY: v pátek 4. března od 19:00 do cca 21:00 hodin.

KDO: vhodné pro mládež a dospělé všech věkových kategorií.

CENA: plátno 24x30 cm - 400 Kč včetně veškerého materiálu, plátno 30x30 cm - 500 Kč včetně veškerého materiálu. Platba kartou přímo na kurzu.

Kurzem Vás bude provázet Líba.